Dlaczego my?

Codzienność
Zarówno prawo cywilne, prawo pracy, czy też podatkowe – to tylko przykłady różnych gałęzi prawa, które regulują nasze codzienne życie. Począwszy od pozornie nic nie znaczącego kupna biletu tramwajowego, poprzez sprzedaż samochodu, a skończywszy na podpisaniu umowy współpracy – we wszystkich tych sytuacjach niezbędna jest chociaż podstawowa znajomość obowiązujących postanowień i rozporządzeń. Pomoc, której udziela adwokat z warszawskiej kancelarii (siedziba biura na warszawskiej Woli, centrum), pozwoli sprawnie przeprowadzić wszystkie czynności związane m.in. z: zaciągnięciem lub udzieleniem pożyczki, zawarciem umowy o pracę czy też najmu nieruchomości. Adwokat, udzielając porady bądź też podejmując się kompleksowej obsługi, prowadząc rozwód, reprezentując klienta w postępowaniu podatkowym czy też w trakcie zawierania współpracy z podwykonawcami (dotyczy szczególnie klientów prowadzących działalność gospodarczą), zawsze kieruje się przede wszystkim dobrem oraz interesami klienta.

Obawy
Opory przed podjęciem współpracy z warszawską kancelarią oraz reprezentującą ją adwokatami wynika przede wszystkim z obawy o koszty świadczonych usług. Jednak równie często przeszkodą na drodze do efektywnej współpracy z prawnikiem stoją także obawy o jego pełne zaangażowanie w prowadzenie powierzonej mu sprawy. Klienci bardzo często nie są w stanie stwierdzić, czy problem, z którym mają do czynienia wymaga interwencji eksperta, czy też jedynie konsultacji z radcą prawnym.

       
 

Kancelaria kompleksowo pomaga osobom fizycznym i przedsiębiorcom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych.

   
       
 

Wysoki standard uslug adwokackich
Ze względu na fakt, iż nie ma dwóch identycznych spraw oraz problemów prawnych – żadna kancelaria nie jest w stanie precyzyjnie określić sztywnego cennika świadczonych przez siebie usług. Zarówno ich charakter, jak i zakres zawsze wynika ze stopnia  trudności powierzonej kancelarii sprawy, jak również niezbędnego zaangażowania  prawnika. Jednak fakt, że jesteśmy kancelarią adwokacką, daje naszym klientom gwarancję obsługi na bardzo wysokim poziomie oraz w szerokim zakresie. W pełni kompleksową obsługę, świadczoną na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych,
zapewnia doświadczony adwokat. Prawo cywilne (w tym m.in. rozwody), pracy, podatkowe, gospodarcze, administracyjne a nawet karne – we wszystkich tych gałęziach kancelaria jest w stanie zapewnić profesjonalną obsługę.

Najlepiej przekonać się samemu

Dzięki bardzo szerokiemu profilowi działalności kancelarii, jest ona w stanie zapewnić pełne wsparcie osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Indywidualna konsultacja z adwokatem pozwoli dokonać rzetelnej oceny przedstawionej sprawy oraz wyboru najkorzystniejszej dla Państwa drogi jej prowadzenia.